top of page

KONTAKTIEREN SIE UNS

bffa4aa7.jpg

Immobilienmakler Berlin:

Olga Martin

+49 171-238-14-95

olga@immolla.com

Eiswaldtstr. 31

12249 Berlin

Senden Sie uns gerne eine Nachricht:

Success! Message received.

Sie sind einverstanden, dass die oben angegebenen Daten elektronisch erhoben und gespeichert werden. Die Daten werden nur zu Zwecken der Bearbeitung und Beantwortung Ihrer konkreten Anfrage genutzt. Sie können diese Einwilligung jederzeit durch Nachricht an uns widerrufen. Im Falle des Widerrufs werden Ihre Daten umgehend gelöscht, soweit gesetzliche Vorschriften nicht lediglich die Sperrung der Daten vorsehen. 

Neues Zuhause

Niestety w tym momencie nie mam żadnych ofert na wynajem, więc nie będę mogła pomóc

Szukasz mieszkania na wynajem? 

Anker 1
Banner strona.jpg

E-BOOK "Jak znaleźć i wynająć mieszkanie w Niemczech?"

Przeprowadzasz się do Berlina? Wynajem mieszkania to jeden z najważniejszych elementów Twojej przeprowadzki. E-book "Jak znaleźć i wynająć mieszkanie w Niemczech" to praktyczny przewodnik dla każdej osoby, która szuka mieszkania do wynajęcia w Niemczech.

 

Z książki dowiesz się, jakie dokumenty będą Ci potrzebne, jak je przygotować i wypełnić. Gdzie znaleźć nieruchomość? A także gotowe szablony e-maili w języku niemieckim z polskim tłumaczeniem do wysłania do wynajmujących.

db93a645.jpg

Stworzyłam e-book "Jak znaleźć i wynająć mieszkanie w Niemczech", które pomogą Ci znaleźć wymarzoną nieruchomość. 

Od wielu lat zgłaszają się do mnie osoby mające problem ze znalezieniem mieszkania na wynajem w Niemczech. Od lat padają te same pytania. Napisałam tę książkę, aby pomóc wszystkim tym, którzy szukają mieszkania. Zebrałam w niej najbardziej praktyczne porady i wskazówki.

Ponadto bardzo ważne jest dla mnie, aby mój klient czuł się komfortowo i rozumiał nie tylko umowę, którą podpisuje, ale także warunki wynajmu nieruchomości w Niemczech. Prawo niemieckie różni się od polskiego, dlatego trzeba pamiętać o jego specyfice, aby uniknąć przykrych i kosztownych konsekwencji.

Olga Martin, pośrednik nieruchomości w Niemczech

Jeżeli szukasz nowego domu 

Wynajmowanie nieruchomości w Niemczech może być czasem niezwykle trudne. Na szczęście podzielę się wszystkimi moimi sekretami, które pomogły mi znaleźć mieszkanie i ułatwić sobie życie. W tym e-booku odkryjesz, jak szybko i łatwo znaleźć swoje wymarzone mieszkanie i uniknąć wielu problemów po drodze.

Familie auf digitalem Tablet

Z książki dowiesz się między innymi:

  • jakie dokumenty będą Ci potrzebne, jak je przygotować i wypełnić.

  • na jakich portalach szukać nieruchomości?

  • ile kosztuje wynajem mieszkania w Niemczech?

  • znajdziesz kontakt do 11 spółdzielni mieszkaniowych w Berlinie

  • jak bezpłatnie uzyskać wyciąg SCHUFA?

  • gotowe szablony e-maili w języku niemieckim z polskim tłumaczeniem do wysłania do wynajmujących

  • lista pytań do zadania podczas oglądania mieszkania

  • na co zwrócić uwagę podczas zawierania niemieckiej umowy najmu?

Natalia

Dzięki książce "Jak znaleźć i wynająć mieszkanie w Niemczech?" wreszcie zrozumiałam jakie dokumenty są potrzebne do wynajmu!

Katarzyna

Z e-boka dowiedziałam się na jakich stronach internetowych szukać mieszkań na wynajem w Niemczech. Najlepsze są e-maile, które napisane są po niemiecku i polsku!

Marcin

Podczas oglądania mieszkania wiedziałem, jakie pytania zadać wynajmującemu.

ZAPISZ SIĘ JEŻELI POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI

Olga Martin

Jestem pośredniczką nieruchomości w Niemczech z wieloletnim stażem. Prowadzę własne biuro nieruchomości Immolla w Berlinie.

Moją specjalizacją jest sprzedaż, zakup i wynajem nieruchomości w Berlinie. Pracuję w pięciu językach: niemieckim, angielskim, włoskim, hiszpańskim i oczywiście polskim.

Posrednik nieruchomosci Niemcy.png.jpg
Sign me up!
Arbeiten vom Cafe

Tak! Chcę otrzymać informację o wynajmie nieruchomości w Niemczech!

Dziękuję za zapisanie się!

Chcę zasuskrybować listę mailingową. W związku z bezpłatną subskrypcją zgadzam się na otrzymywanie na podany adres email informacji handlowych. Informujemy, że dane przekazane w związku z newsletterem będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności Pośrednika Nieruchomości Olgi Martin. Usługa zostanie urochomiona po kliknięciu w link aktywacyjny przesłany na podany adres. 

Banner strona.jpg
Acemire ALCA.png
Zapisz się do newslettera!
i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami!

Prosimy o potwierdzenie newslettera przez e-mail.

bottom of page