SIE MÖCHTEN IHRE IMMOBILIE VERKAUFEN?

Für Sie: KOSTENLOS!

Lassen Sie sich von unseren Leistungen überzeugen!

''Professionelle, marktgerechte Bewertung & Verkauf Ihrer Immobilie''

„Szybka i zyskowna sprzedaż mieszkań i domów

w Niemczech

to moja specjalność. 

Dlatego gwarantuję osiągnięcie najlepszej ceny,

dzięki sprawdzonym

strategiom sprzedaży.”

Biuro pośrednictwa nieruchomości w Berlinie

 

Nazywam się Olga Ziętek i jestem Twoim pośrednikiem nieruchomości w Berlinie.

Chcesz sprzedać nieruchomość? Jestem tu dla Ciebie! Moją specjalizacją jest zakup, wynajem i sprzedaż nieruchomości w Berlinie i Niemczech. Pomagam moim klientom przejść bezpiecznie przez każdy etap sprzedaży.

Dobra komunikacja to podstawa

 

Może zaskoczy Cię fakt, że pracuję w pięciu językach: niemieckim, angielskim, włoskim, hiszpańskim i oczywiście polskim.

Dobra komunikacja z moimi klientami jest dla mnie kluczowa podczas współpracy. Znajomość tylu języków obcych ułatwia mi pracę w tak międzynarodowym środowisku jakim jest Berlin. 

Ponadto bardzo ważne jest dla mnie, aby mój klient czuł się komfortowo i rozumiał nie tylko umowę, którą podpisuje, ale także warunki sprzedaży nieruchomości w Niemczech. Obrót nieruchomościami związany jest także ze znajomością obowiązującego prawa cywilnego w Niemczech, w czym także służę pomocą. Prawo niemieckie różni się od polskiego, dlatego trzeba pamiętać o jego specyfice, aby uniknąć przykrych i kosztownych konsekwencji.

Doświadczenie i współpraca

 

W Berlinie ukończyłam studia podyplomowe z gospodarki nieruchomości - Immobilienwirtschaft, które pozwoliły mi na zebranie niezbędnej wiedzy do prowadzenia biura nieruchomości. Następnie zdobyłam doświadczenie pracując z berliński deweloperem budowlanym, gdzie byłam odpowiedzialna za cały proces powstawania nowych budynków. Od zakupu gruntu w Berlinie, poprzez zdobycie niezbędnych pozwoleń budowlanych, kalkulację kosztów budowy, współpracę z architektami i firmami wykończeniowymi, poprzez sprzedaż mieszkań, kontakt z klientami, aż do wykończenia i oddania mieszkań pod klucz. Po tym doświadczeniu otworzyłam własne biuro nieruchomości w Berlinie i do tej pory współpracuję z różnymi firmami i biurami nieruchomości w Niemczech i Polsce.

Moją specjalizacją jako pośrednika nieruchomości w Berlinie jest:

  • Sprzedaż mieszkania w Berlinie

  • Pomoc w kupnie domu lub mieszkania w Berlinie

  • Sprzedaż domu w Berlinie

  • Wynajem biura w Berlinie

  • Wynajem mieszkania w Berlinie

  • Sprzedaż działki w Berlinie

  • Wycena nieruchomości

  • Pomoc w zebraniu niezbędnej dokumentacji

  • Home Staging

  • Fotografia nieruchomości

Opinia

 

Z czystym sumieniem możemy polecić pomoc Pani Olgi Ziętek.

Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu Pani Olgi, jej zaangażowania i podejścia do klienta. Jest bardzo sympatyczną i miłą osobą. Dzięki jej pracy wynajem mieszkania w Berlinie przebiegł bezproblemowo i szybko. Pani Olga pomogła nam znaleźć najlepszych najemców. 

 

- Katarzyna i Paweł Olszewscy

Sprzedaż mieszkania Berlin

SIE MÖCHTEN IHRE IMMOBILIE VERKAUFEN?

 

 

Sie besitzen eine Immobilie und sind an einem Verkauf interessiert? Oder möchten Sie zunächst einfach, kostenlos und professionell den Wert Ihrer Immobilie ermitteln lassen? Ganz gleich, was wir für Sie tun dürfen: Wir kümmern uns darum, dass Sie den bestmöglichen Marktwert für Ihre Immobilie erzielen.

 

Kupno domu w Berlinie

SIE SUCHEN EINE IMMOBILIEN?

 

Wir suchen für Sie Ihre Wunschimmobilie.

Finden Sie in unserem Immobilienangebot nicht das Richtige, rufen Sie uns gerne an. Gerne können Sie uns auch Ihr Suchprofil mitteilen, unsere Mitarbeiter finden für Sie Ihre Wunschimmobilie.

 

Wynajem mieszkania Berlin

SIE MÖCHTEN IHRE IMMOBILIE VERMIETEN?

 

In uns finden Sie den zuverlässigen Partner für die Suche nach einem geeigneten Mieter. Gern nehmen wir uns bei einer Tasse Kaffee die Zeit, mit Ihnen ausführlich alle Details zu besprechen. Wir beraten Sie bei der Mietpreisfindung ebenso wie bei der Frage nach eventuell zweckmäßigen Renovierungsarbeiten.

Współpraca z mediami

 

W wolnych chwilach piszę artykuły do magazynów branżowych i firmowych na temat rynku nieruchomości w Niemczech.

Prowadzę prezentacje i wystąpienia o tematyce inwestowania w nieruchomości na rynkach europejskich, a także o specyfice niemieckiego rynku mieszkaniowego.

Posłuchaj audycji COSMO Radio po polsku:

Na co warto zwrócić uwagę, kupując nieruchomość w Niemczech

COSMO Radio po polsku. 04.11.2019. 03:42 Min

"Kupno mieszkania czy domu to jedna z najważniejszych decyzji życiowych. Na co więc powinniśmy zwrócić uwagę przy zakupie nieruchomości w Niemczech? "Przede wszystkim warto sprawdzić stan prawny nieruchomości, który dokumentuje księga wieczysta" – radzi Olga Ziętek, pośredniczka nieruchomości z Berlina, z którą o przepisach związanych z kupnem nieruchomości w Niemczech rozmawia Monika Sędzierska."

https://www1.wdr.de/radio/cosmo/programm/sendungen/radio-po-polsku/damyrade/zakup-nieruchomosci-damy-rade-100.html

KONTAKTIEREN SIE UNS

Immobilienmakler Berlin:

Senden Sie uns gerne eine Nachricht: